FANDOM


Zaklęcie Zamrożenia — zaklęcie, które daje dokładnie taki sam efekt, co moc molekularnego unieruchomienia. Zaklęcie zostało stworzone przez Penny Halliwell i zapisane w jej podręcznej księdze zaklęć. Warto zauważyć, że to zaklęcie działa również na dobre wiedźmy.

Historia

Kiedy Penny używa zaklęcia Aby Rozwiązać Rywalizację między Rodzeństwem na Wyatt'cie i Chrisie, zaklęcie przenosi rywalizację z dzieci Piper na nią i jej siostry, pod wpływem czego zachowują się jak dzieci. Phoebe i Paige opuszczają posiadłość, ignorując prośby babci pozostania w domu. Piper zaczyna bez przerwy narzekać, że to wszystko wina babci. Wtedy Penny używa tego zaklęcia, żeby ją zamrozić. Victor zszedł z góry, niosąc Wyatta i Chrisa. Kiedy zobaczył zamrożoną Piper, spytał dlaczego jego córka jest posągiem. Penny wtedy zapewniła go, że zaraz zaklęcie przestanie działać.

Treść zaklęcia

Freezing Spell
Let this girl
Quick as a sneeze
Stop this snit
And quickly freeze


Tłumaczenie

Zaklęcie Zamrożenia
Urok niech urwie gadkę
I zamrozi młodą matkę

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki