FANDOM


Zła Wiedźma to czarny charakter z bajek. Przez wieki uwięziona była w lustrze prawdy i strzeżona była przez strażnika, osobę która strzegła relikfi z bajek w tzw. Fortecy.Gdy się wydostała chciała zostać najpotężniejszą Czarownicą na świecie, dlatego musiała zabić Czarodziejki. Do swych niecnych celów wykorzystywała postacie bajkowe: Paige miała zostać zabita przez leśniczego z Królewny Śnieżki, potem zatruła się jabłkiem.
Phoebe założyła szklane pantofelki, które mimowoli pokierowały ją do karety na bal (potem kareta wraz z Phoebe zmieniła się w dynie). Piper została zjedzona przez wilka - Czerwony Kapturek (Piper wysadziła go od wewnątrz). Ostatecznie Piper znalazła portal do Fortecy i zniszczyła Złą Wiedźmę używając mikstury jej babci.

Wywar unicestwienia

Składniki

korzeń mandragory,

nasiona granatu.

Wystąpiła

Sezon 5

  • Happily Ever After

Moce

K,NDc1NzI1MTYsNzQ3Nzk0,f,jkj

Piper jako Czerwony Kapturek użyła portalu i unicestwiła Wiedźmę

212px-5x03-34

Paige po ugryzieniu jabłka zmieniła się w Śnieżkę

212px-5x03-32

Phoebe po założeniu pantofelków została Kopciuszkiem

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki