FANDOMYama jest Strażnikiem Del Huoy, wrót bram do chińskiego piekła. Jest ubrany w zbroję oraz posiada konia, ze święcącymi zielonymi oczami. Jego zadaniem jest przejmowanie dusz, przez nabijanie ich na jego lancę i nie obchodzi go czy dusze są dobre czy złe.

Yama przychodzi na Ziemię kiedy ktoś umiera i nie ukazuje żadnej litości przy zabieraniu dusz, ponieważ Yama jest duchem, dlatego magiczne istoty mogą go widzieć. Ponieważ przybiera postać cielistą - nie jest odporny na zamrażanie Piper.

Historia

Yama pojawił się, aby zabrać duszę Marka Chao, niewinnego mężczyzny zabitego przez Tonyego Wonga, fingującego swoją śmierć. Mark znalazł Czarodziejki, którym pomógł odnaleźć swoje ciało. Kiedy Tony umarł, Mark popchnął go na ducha Yamy i ten przejął jego duszę. Później Yama chciał zabrać dusze Marka, jednak Czarodziejki wstawiły się za nim, Yama widząc to odszedł.

Ciekawostki

  • Yama zabierał tylko Chińczyków.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki