Fandom

Charmed Czarodziejki Wiki

Wyrocznia

837stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij


Seer jest demonem wyższej hierarchii, który potrafi wywoływać wizje, aby widzieć następne wydarzenia. Istnieje ponad kilka tysięcy lat i służyła kilku Źródłom Wszelkiego Zła, jako najwyższy doradca i wyrocznia. W 4 sezonie jest ona najwyższym doradcą Źródła Wszelkiego Zła. Posiada bardzo dobrze rozwinięty dar wizji, które może przekazywać i ukazywać innym posiadaczom tego daru (jak Phoebe w "Womb Rider"). Jej sposobem teleportacji jest błyszczenie, posiada również moc zdalnej teleportacji, a także jak dowiadujemy się z sezonu 5 posiada pewne zdolności pyrokinetyka.

W odcinku "Charmed and Dangerous", Seer doradza Źródłu i otrzega go, że Czarodziejki są na tyle potężne aby go unicestwić. Wtedy też Alastor uwalnia Hollow, a Seer przerażona nieodpowiedzialnością władcy podziemia pomaga czarownicom unicestwić Alsatora. Później też dowiadujemy się, iż było to ukartowane i Seer dążyła do tego aby nowym Źródłem został Cole Turner i zapłodnił Phoebe tworząc w ten sposób najpotężniejsze dziecko zła jakiekiedykolwiek istniało. Niestety Cole zostaje unicestwiony, a Phoebe stara się okiełznać cielesną powłokę Antychrysta. Seer jednak porywa Czarodziejkę do Podziemia i dzięki mrocznej magii przenosi płód do swojego ciała. Niespodziewanie jednak ów dziecko ma tak wielką moc, że Seer nie jest w stanie jej kontrolować i dochodzi do jej samounicestwienia.

Seer po raz ostatni widzimy w 5 sezonie, kiedy Cole we współpracy z Avatarami stworzył alternatywną rzeczywistość, w której Seer nadal służy Źródłu ale i pomaga Belthazrowi w przejęciu kontroli nad Podziemie, za pomocą tego samego dziecka.
670px-The Seer1.jpg

Seer ma wizje

Księga Cieni

799px-TheSeer.jpg

Seer, Księga Cieni

Seer


Demon wyższej hierarchii

który istnieje już od tysięcy

lat. Ze względu na swój potężny

dar jasnowidzenia, jest ona głównym

doradcą Źródła. Pomagała i wspierała

już kilka różnych hostów Źródła.

Potrafi ona rzucać czary i przygotowywać

magiczne misktury. Jest mistrzynią czarnej magii.

Zabija jednak tylko wtedy, kiedy musi.
798px-SeerMaterialize.jpg

Seer materializuje się w błyszczeniu

Księga cieni.jpg

księga cieni

Występuje

Seer występuje w sumie, w 8 epizodach:

Season 4 -

  • Charmed and Dangerous
  • The Three Faces of Phoebe
  • Marry-Go-Round
  • The Fifth Halliwheel
  • We're Off to See the Wizard
  • Long Live the Queen
  • Womb Raider

Season 5 -

  • Centennial Charmed

Moce

Seer jest wyrocznią co oznacza że ma bardzo rozwinięty wachlarz mrocznej magii: to znaczy że może rzucać zaklęcia bez korzyści osobistych jak każdy demon. Jej moce umożliwiają jej zamieniać ludzi ciałami, zamiane ciąży (co widzimy w serialu) i uwalniać zakazane demony takie jak Tall Man oraz tworzyć klatki z czarnej magii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki