FANDOMVinceres jest zaraz przy Shax'ie najlepszym Assasynem Źródła Wszelkiego Zła. Jest niezwykle niebezpieczny i sprytny, jeszcze nikt go nie pokonał. Jego największą mocą jest zmienianie ludzi w proch za pomocą dotyku. Wyrocznia niegdyś przepowiedziała mu, że zostanie zgładzony przez empatę dlatego od tamtego czasu śledzi i morduje masowo wszystkich z tym niezwykłym darem. W serialu ojciec Thomas (empata) oddał Vinceresowi swoją moc, co powoli zabijało demona i skutecznie uniemożliwiło mu morodowanie. Sam Assasyn został unicestwiony przez Prue, która przypadkowo posiadała empatię.

Dotyk śmierci

dotyk śmierci

Księga Cieni

Vincepower

Moc Vinceresa

Przez wieki, ten nieśmiertelny assasyn mordował ludzi i czarownice. Jego wrodzona siła i moc spalania jego ofiar na proch sprawiły, że udało mu się wyeliminować wiele sił dobra. Znajdowanie się na jego lini ataku może oznaczać tylko atak.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki