FANDOM


Valhalla jest w magiczną wyspą, ukrytą pod magiczną osłoną. Została zlokalizowała przez czarodziejki gdzieś na
1000px-Valhalla
Oceanie Indyjskim. Wyspa nie może być wytropiona, może znaleźć ją osoba o bardzo potężnej mocy lub trzeba posiadać specjalne naszyjniki z wisiorem, które posiadają Valkyrie. Te naszyjniki otwierają portal do wyspy.

Mieszkańcy i Wykorzystanie Valhalla jest zamieszkiwana przez Valkyrie. Służy również jako teren treningowy dusz wojowników, które zbierają na szkolenie do Ostatecznej Bitwy. Sama wyspa jest tropikalnym rajem pozbawionym nowoczesnej technologii. W 2003, wkrótce potem jak Leo stał się Starszym został porwany i przeniesiony w Valhallie przez Chrisa Perry, ducha światłości z przyszłości. Piper, Phoebe, i Paige mogły zlokalizować Leo przy pomocy Wyatta. Jednakże, wyspa była chroniona i jakikolwiek intruz uruchomiłby alarm, powiadamiając Valkyrie o ich obecności. Czarodziejki podróżowały na wyspę za pomocą naszyjników, które zmieniły je w Valkyrie by odzyskać Leo.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.