FANDOM


792px-Tribunal1

Adair i Aramis, przedstawiciele Starszych.

792px-Tribunal2

Thrask i Crill, przedstawienie Demonów.

Trybunał to magiczny sąd założony przed dwóch Starszych: Adair'a i Aramis'a; a także dwóch potężnych demonów: Thrask'a i Crill'a.

Zadaniem Trybunału jest pilnowanie całej magii: wszystkich istot, aby te nie ujawniały swojej natury śmiertelnikom. Sami stworzyli tzw. Czyścicieli i napełnili ich potężnymi mocami, aby Ci mogli interweniować w przypadku ujawnienia magii i wymazać wszystkie istoty, które złamały prawo, a także wymazać pamięć wszystkim śmiertelnym.

Trybunał korzysta z tak zwanego "Koła prawdy", które pozwala im na przeglądanie wspomnień i czytanie w myśli ale nie tak jak zapamiętali to przesłuchiwaniu a tak jak w rzeczywistości wszystko się zdarzyło. Sędziowie są w stanie przejrzeć zarówno dobre jak i najbardziej bolesne wspomnienia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.