FANDOMTony Wong był przywódcą chińskiej grupy przestępczej działającej w San Francisco. Chciał uciec do Hong Kongu przed policją. Aby uniknąć aresztu i kary, upozorował swoją śmierć zabijając Marka Chao i paląc jego ciało, wykorzystując jego podobną budowę ciała, wzrost oraz chińskie pochodzenie.

Mark, będąc już duchem i cierpiąc z powodu prześladującego go Yamy, poprosił Czarodziejki o pomoc. Phoebe miała wizję, w której widziała Wong'a ukrywającego się w opuszczonym magazynie. Będąc już w magazynie Piper zamroziła całą bandę i razem z siostrami zrobiła Tony'emu zdjęcie z gazetą z tamtego dnia, którą tuż po tym wysłały na policję. Wściekły na Czarodziejki Wong, zlecił kilku swoim podwładnym porwanie Piper. Jakkolwiek, zginął raniony kulami policyjnych pistoletów w strzelaninie do jakiej doszło w starym magazynie.

Dodatkowe informacje

  • Tony Wong jest pierwszym śmiertelnym przeciwnikiem Czarodziejek w serialu.

W Serialu

Tony Wong pojawił się w 1 odcinku serialu.

Sezon 1

Dead Man Dating

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki