FANDOM


AnigifSmokingX

Teleportacja w obłokach dymu, inaczej (dymna teleportacja) to kolejny z podstawowych typów teleportacji. Polega on na tym iż ciało wyłania się lub znika otoczone obłokiem dymu.

Powszechnie znana teleportacja wśród Siren, Furii czy też Harpii. Z początku wydawać się może, że jest to teleportacja używana raczej przez demony płci żeńskiej jednak znajdują się też przedstawiciele płci męskiej korzystający z tej mocy tacy jak Lazarus.

Jest również jedyny ze sposobów teleportacji, jaki można osiągąć przy użyciu eliksiru. Już w 5 sezonie, gdy Czarodziejki walczą z Orene'm, jedna z ich niewinnych używa tego typu teleportacji za pomocą ziół. Natomiast w 8 sezonie Piper pokazuje Billie Jenkins przepis na ów brązowy płyn, dzięki któremu można się łatwo teleportować.

Użytkownicy

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki