FANDOM


Orbing Telekinetyczny jest to połączenie telekinezy i sposobu teleportacji, w tym przypadku orbitowaniu. Dar ten pozwala na telekinetyczne przesuwanie przedmiotu przy pomocy orbów a także na dowolną teleportację obiektów.
Iu

Moc tą posiadają Starsi i hybrydy duchów światłości i czarownic. Duchy Światłości mogą posiadać tą moc

Podobnie jak telekineza, orbing telekinetyczny jest zależny od siły woli. W przeciwieństwie do telekinezy ten rodzaj zdalnej teleportacji może być zależny od głosowego wezwania (Paige) lub od wzroku jak w przypadku Matthew Halliwell'a (wnuka Piper).

Użytkownicy

Użycie

Wołanie

WyattSteals

kliknij na aniamcje

Pierwszym użyciem telekinetycznego orbingu było teleportowanie obiektów do swojej dłoni (4x02, Paige: teleportacja świecy). Bardzo długo Paige tylko w ten sposób wykorzystywała ten rodzaj aportacji, a w serii 6 była w stanie przenosić już ciężkie kamienie za pomocą orbingu telekinetycznego.
Paige directs auger shell

Orbing muszli

Rzucanie i przesuwanie

W 4 sezonie (zaledwie kilka razy) Paige pokazała, że dzięki orbingu telekinetycznemu można rzucać przedmiotami jak przy użyciu normalnej telekinezy. Z tym wyjątkiem, że tutaj obiekt lecąc pokryty jest błękitno-białymi orbami. Tak samo w sezonie 8 Paige była w stanie poprzez zdalną teleportacje przesunąć członka Triady krzycząc "Triad guy!". Podobnie w tym sezonie mogła odbijać kule energii poprzez orbing telekinetyczny (identycznie jak Prue czyniła to telekinezą).

Zdalny orbing

P-telekorb

Paige przywołała kuszę Zwiastuna Mroku

Rozwoju telekinetycznego orbing pozwala osobie wysłać inne istoty do innej lokalizacji bez konieczności orb z nimi. Zdalne orbing został użyty po raz pierwszy przez Mędrców z Nieba , kiedy orbed Leo od Piper, gdy próbował się z nią ożenić w Magic Hour . Paige później wyświetlany tej umiejętności przy wielu okazjach.