FANDOMSzef Moore był doświadczonym szefem kuchni, który dał Piper dwie szanse zdobycia pracy jako kucharz w jego restauracji. Z czasem awansowała na stanowisko szefa kuchni.

Historia

Something Wicca This Way Comes

Kiedy Piper wróciła do domu, Prue zapytała ją gdzie była. Piper powiedziała, że była w China Town, ponieważ szukała tam składników do przepisu. Prue zapytała ją wtedy "Wolfgang Puck Cię nie zatrudnił?". Piper przygotowywała pieczony schab z koprem włoskim i makaron z sosem porto. Szef Moore powiedział, że bez porto, sos jest mdły i przeciętny, ponieważ Piper skończył się jej czas gotowania i Szef Moore miał spróbować jej sosu, Piper przypadkowo zamroziła (po raz pierwszy) go, dając sobie dodatkowy czas, aby dodać porto. Szefowi Moore spodobał się przepis i zatrudnił Piper w Quake.

I've Got You Under My Skin

Tydzień później, późnym wieczorem Piper wyjaśniała Phoebe, że zamierza zabić Moore'a, ponieważ zaraz po zatrudnieniu Piper, odszedł z Quake, aby otworzyć nową restaurację, zostawiając Piper samą w noc gdy mieli największy ruch.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki