FANDOM


Sukkub - zła wiedźma, która zawarła pakt chroniący przed miłością. W zamian żywi się testosteronem: wybiera mężczyznę, usidla go aż nie może się jej oprzeć, a po nocy pełnej seksu zabija i za pomocą ostrego języka odbiera testosteron.

Historia Darli

Darla była sukkubem, z którym zmierzyły się siostry Halliwell. Swoje ofiary wybierała spośród klientów domu randkowego "Fine Romance".
Succubus1

Ostry Język

Phoebe była z nią w pewien sposób połączona, dzięki czemu widziała i czuła to, co Darla. Skutkiem ubocznym była podwyższona temperatura spowodowana podnieceniem i ekscytacją sukkuba (dla Darly normalną temperaturą jest 38 stopni).

Aby pokonać Darlę, Prue wypowiedziała zaklęcie, które zmieniło ją w mężczyznę, Manny'ego. Aby pokonać sukkuba, musiała ją odtrącić. Było to o tyle trudne, że wszyscy mężczyźni ulegali czarowi i urokowi Darli. W uzyskaniu tego celu pomogła Phoebe, która za pośrednictwem więzi zmusiła Darlę do przypomnienia Prue, że jest kobietą a urok sukkuba działa tylko na mężczyzn.

Zaklęcie pokonania sukkuba

Zaklęcie to przemieniło Prue w mężczyznę, umożliwiając jej pokonanie sukkuba.
Darla-Succubus7

Darla zaczyna mamić ofiarę

(oryginał)

By the force of Heaven and Hell

Draw to us this woman fell

Run from her foul desire

That she might perish as a moth to fire.

(tłumaczenie)

Przez anioła i demona

Niechaj zjawi się tu ona

Niechaj przybędzie na Ziemię

Niech pochłoną ją płomienie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki