Fandom

Charmed Czarodziejki Wiki

Strona główna

837stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja16 Udostępnij
Small triquetra.png Czarodziejki Wiki jest bezpłatnym, publicznym oraz wspólnym projektem dla wszystkich, aby pomóc stworzyć encyklopedię hitu telewizyjnego „Czarodziejki”.
Jesteśmy w trakcie rozbudowywania Wiki, mamy już 837 artykułów.
Jeśli chcesz pomóc Nam w rozbudowywaniu Wiki - załóż konto i zacznij edytować!
Small triquetra.png

G ówni bohaterowie.png
300x
Polecany artyku .png
Potion Making.gif

Tworzenie eliksirów jest mocą tworzenia oraz ważenia eliksirów o magicznych właściwościach. Jest to jedna z trzech podstawowych umiejętności posiadanych przez czarownice i czarnoksiężników (pozostałe to rzucanie zaklęć i tropienie), a także kilku innych magicznych istot, w tym Duchów Światłości.

Polecany bohater.png
Download (2).jpg

Drake dè Mon był potężnym demonem Wyższego Szczebla, który zawarł umową z czarodziejem, który sprawił że przez rok był człowiekiem a w zamian odda swoją nieśmiertelność po przeżyciu ludzkiego życia z duszą. Drake poznał Czarodziejki pod koniec swojego roku, kiedy starał się o prace nauczyciela literatury, w Szkole Magii. Przypomniał Phoebe dlaczego warto kochać.

Polecana moc.png
BillieGlamour.gif

Glamouring jest to zdolność do zmiany własnego wyglądu za pomocą iluzji. Jest to jedna z kilku znanych nam mocy, która pozwala osiągnąć ten stan rzeczy. Dzięki tej mocy nie możemy jednak zmienić własnego kształtu (jak np. demon kameleon, zmienić się w fotel), możemy przybrać tylko wygląd innej osoby.

Polecany odcinek.png
8x02-TheCharmedOnes.jpg

Malice in Wonderland Czarodziejki martwią się swoim życiem bez demonów. Piper, chcąc oczyścić myśli, postanawia spędzić dzień w spa. Phoebe rozmyśla na temat swojej wizji małżeńskiej z Dexem. Czarodziejka postanawia lepiej poznać mężczyznę. Paige postanawia ignorować zawroty głowy i pogodzić z nowym życiem. Tymczasem Haas przejmuje szkołę magii i próbuje stworzyć tam nową siedzibę.

Polecany obraz.png
7x18-Paige.jpg
Temat:

Powiązane Artykuły:

Współpraca.png

200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png

Nadchodzące wydanie.png
The Reason

Numer #20 | Sezon 10

Charmed-10x20-the-reason.jpg

The Reason jest 20 numerem z serii: Czarodziejki Komiks | Sezon 10 opublikowany przez Zenescope Entertainment | Data wydania w Anglii: 14 września, 2016 | Data wydania w Polsce: Brak


Poprzedni: Something Old, Something Prue
Następny: None

Nieznanie tłumaczenie tytułów komiksu
Polecany cytat.png

Księżniczka: Jak się tu dostałyście?
Phoebe: Z Disneylandu. To taka kraina z dalekiej przyszłości.

—Odcinek Pamiętna Bajka

Polecane wideo.png
Ankieta.png
Kto poza Czarodziejkami jest Twoją ulubioną postacią?
 
6
 
2
 
1
 
1
 
18
 
26
 
2
 
4
 
0
 
2
 
4
 
2
 
0
 

Ankieta stworzona dnia cze 29, 2016, o godzinie 13:54.
Oddanych głosów: 68
Śledź nas.png
FacebookLogo.png
Pomoc.png

Jeśli potrzebujesz pomocy lub czegoś nie rozumiesz, skontaktuj się z administratorami Naszej Wiki, którymi są Dawid2, Charmedp5 oraz Pallid. Oni powiedzą Ci, co robić.

Regulamin.png

Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zasadami.

Czat.png
Wejdź na czat>
Statystki.png
837stron na tej wiki
7321grafik na tej wiki
46 292edycji na tej wiki
2aktywnych edytorów


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki