FANDOM


Small triquetra.png Czarodziejki Wiki jest bezpłatnym, publicznym oraz wspólnym projektem dla wszystkich, aby pomóc stworzyć encyklopedię hitu telewizyjnego „Czarodziejki”.
Jesteśmy w trakcie rozbudowywania Wiki, mamy już 837 artykułów.
Jeśli chcesz pomóc Nam w rozbudowywaniu Wiki - załóż konto i zacznij edytować!
Small triquetra.png

G ówni bohaterowie.png
300x
Polecany artyku .png
Potion Making.gif

Tworzenie eliksirów jest mocą tworzenia oraz ważenia eliksirów o magicznych właściwościach. Jest to jedna z trzech podstawowych umiejętności posiadanych przez czarownice i czarnoksiężników (pozostałe to rzucanie zaklęć i tropienie), a także kilku innych magicznych istot, w tym Duchów Światłości.

Polecany bohater.png
Download (2).jpg

Drake dè Mon był potężnym demonem Wyższego Szczebla, który zawarł umową z czarodziejem, który sprawił że przez rok był człowiekiem a w zamian odda swoją nieśmiertelność po przeżyciu ludzkiego życia z duszą. Drake poznał Czarodziejki pod koniec swojego roku, kiedy starał się o prace nauczyciela literatury, w Szkole Magii. Przypomniał Phoebe dlaczego warto kochać.

Polecana moc.png
BillieGlamour.gif

Glamouring jest to zdolność do zmiany własnego wyglądu za pomocą iluzji. Jest to jedna z kilku znanych nam mocy, która pozwala osiągnąć ten stan rzeczy. Dzięki tej mocy nie możemy jednak zmienić własnego kształtu (jak np. demon kameleon, zmienić się w fotel), możemy przybrać tylko wygląd innej osoby.

Polecany odcinek.png
8x02-TheCharmedOnes.jpg

Malice in Wonderland Czarodziejki martwią się swoim życiem bez demonów. Piper, chcąc oczyścić myśli, postanawia spędzić dzień w spa. Phoebe rozmyśla na temat swojej wizji małżeńskiej z Dexem. Czarodziejka postanawia lepiej poznać mężczyznę. Paige postanawia ignorować zawroty głowy i pogodzić z nowym życiem. Tymczasem Haas przejmuje szkołę magii i próbuje stworzyć tam nową siedzibę.

Polecany obraz.png
7x18-Paige.jpg
Temat:

Powiązane Artykuły:

Współpraca.png

200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png

Nadchodzące wydanie.png
The Reason

Numer #20 | Sezon 10

Charmed-10x20-the-reason.jpg

The Reason jest 20 numerem z serii: Czarodziejki Komiks | Sezon 10 opublikowany przez Zenescope Entertainment | Data wydania w Anglii: 14 września, 2016 | Data wydania w Polsce: Brak


Poprzedni: Something Old, Something Prue
Następny: None

Nieznanie tłumaczenie tytułów komiksu
Polecany cytat.png

Księżniczka: Jak się tu dostałyście?
Phoebe: Z Disneylandu. To taka kraina z dalekiej przyszłości.

—Odcinek Pamiętna Bajka

Polecane wideo.png
Ankieta.png
Kto poza Czarodziejkami jest Twoją ulubioną postacią?
 
6
 
2
 
1
 
1
 
18
 
26
 
2
 
4
 
0
 
2
 
4
 
3
 
0
 

Ankieta stworzona dnia cze 29, 2016, o godzinie 13:54.
Oddanych głosów: 69
Śledź nas.png
FacebookLogo.png
Pomoc.png

Jeśli potrzebujesz pomocy lub czegoś nie rozumiesz, skontaktuj się z administratorami Naszej Wiki, którymi są Dawid2, Charmedp5 oraz Pallid. Oni powiedzą Ci, co robić.

Regulamin.png

Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zasadami.

Czat.png
Wejdź na czat>
Statystki.png
837stron na tej wiki
7323grafik na tej wiki
46 313edycji na tej wiki
3aktywnych edytorów


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki