FANDOMStrażniczka urny to jedna z epizodycznych postaci. Strażniczka strzegła urny, karała złodziei, którzy kradli urnę lub próbowali ją ukraść. Urna, którą strzegła była bardzo cenna. Siostry próbowały bronić Claya, który był jednym ze złodziei, jednak niestety ich starania poszły na nic. Strażniczka była odporna na moce czarodziejek, ten fakt sugeruje, iż była bardzo potężną, magiczną istotą, dlatego, że jest jedną z nielicznych, która nie oparła się mocom czarodziejek. Zadaniem strażniczki było bronić urny za wszelką cenę i odsyłać ją na miejsce. kiedy Prue użyła na niej mocy, wtedy ona powiedziała: „Nie zrobię wam krzywdy”, ten fakt sugeruje, iż była neutralna, ponieważ jej zadaniem było tylko i wyłącznie strzec urny. Swoich mocy używała tylko do zabijania złodziei, ale do końca nie wiadomo dlaczego jej zadaniem było karanie złodziei, ponieważ urna nie była magiczna. W rozmowie z Clayem podkreśliła, że złodzieje zawsze wracają i próbują ukraść urnę.

Moce

Strażniczka materializowała pustynne stworzenia za pomocą, których zabijała śmiertelnych złodziei urny. Jednak dało się powstrzymać strażniczkę można było to zrobić, czyniąc dobry uczynek lub gest. Pheobe próbowała bronić Claya jednak on obronił ją przed żmiją, która próbowała ukąsić Phoebe. Kiedy Clay obronił Phoebe przed żmiją ona znikła, a strażniczka zabrała urnę na swoje miejsce i znikła.

Urna

Nie wiadomo dlaczego strażniczka strzegła urny. Tym bardziej, że ona nie była magiczna. Możliwe, że niszcząc urnę można zniszczyć jej strażnika, ale jest to tylko przypuszczenie.

Cytaty

  • Kim jesteś?
  • Strażniczką Urny, nie można mnie zniszczyć.

—Rozmowa Prue ze strażniczką.

  • Wiedziałam, że wrócisz. Chciwość Cię zżera.
  • Nie przyszedłem po urnę.
  • Zostaniesz ukarany.
  • Wiem. Ale na mnie się skończy, nie zrobisz krzywdy nikomu więcej?
  • Nie, dopóki ktoś nie ukradnie urny.
  • Skąd wiesz, że to zrobi?
  • Zawsze tak jest... .

—Rozmowa Claya ze strażniczką.

Kary

Z tego co wiemy strażniczka zabiła dwóch złodziei, którzy byli pomocnikami Claya. Jednego zabiła za pomocą pająka, a drugiego za pomocą skorpiona, ale pewnie na nich się nie kończy, ponieważ strażniczka w rozmowie z Clayem stwierdziła, że złodzieje zawsze wracają.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki