FANDOM


Serena Fredrick była pierwszą wiedźmą ukazaną w serialu, żyła w roku 1998 w Talmadge w San Francisco. Była trzecią zabitą wiedźmą przez Jeremyego, czarownika która ukradł jej moc.

Historia

W burzową noc, 7 października, Serena Fredrick przygotowywała się do rytuału pod pełnią księżyca. Po tym jak nakarmiła swojego kompana Kicie, Serena stanęła w swoim ołtarzu i uklękła w nim. Po zapaleniu wszystkich 9 świeczek dzięki swojemu daru pyrokinezy, Serene wzięła głęboki oddech i zaczęła rzucać zaklęcie.

Przez cały czas, gdy to robiła, Serena była obserwowana przez [[Jeremy Burns|mężczyznę]] w czarnym płaszczu przeciwdeszczowym. Kiedy wchodził do mieszkania Sereny wystraszył jej kota i wszedł do pokoju za nią. Kiedy skończyła swoje zaklęcie i zaczęła medytować mężczyzna ujawnił się.

Serena odwróciła się i rozpoznała mężczyznę przed spytaniem co u niej robi. Zamiast odpowiedzieć, mężczyzna wyciągnął athame i dźgnął Serene w jej brzuch. Krzycząc, Serena upadła na ziemię i umarła.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki