FANDOM


Robin to potężna, zła czarownica żyjąca w San Francisco w latach 60. Miała chłopaka Czarnoksiężnika Nigela.
Robin

Historia

Gdy okazało się, że dom czarodziejek mieści się w sieci Nexus razem ze swym chłopakie postanowili przejąć dom. Pierwszym krokiem było zaprzyjaźnienie się z Penny Halliwell, właścicielką domu.Robin zdobyła jej zaufanie i stała się przyjaciółką Penny.Penelope podejżewała, że złe moce mogą kryć się w domu, więc rozdała każdemu magiczne kryształy wykrywające zło.Wtedy Robin powiedziała, że się źle czuje i poszła na piętro. Allen poszed za nią i nakrył ją jak rzuca czaromagiczne zaklecia. W pierwszej wersii przeszłości Allen zginął zabity przez Robin lecz Paige cofnęła się w czasie dzięki butom i obroniła Allena,który zginął po unicestwieniu Robin zabity przez jej chłopaka Nigela.Penny gdy zobaczyła śmierć Allena chciała rzucić czar miłości na Nigela ale czarodziejki podpowiedziały jej by go unicestwiła.

Moce

  • Rzucanie zaklęć
  • Zdolność do ważenia eliksirów

Wystąpiła:

Razem ze swojim chłopakiem wystąpiła tylko w jednym odcinku 6 sezonu:

  • Witchstock

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.