FANDOM


800px-Teleportation

Przenikanie

Przenikanie to jeden ze sposobów teleportacji nazywany czasem "teleportacją w energii". W serialu miało ją niewiele bohaterów, po raz pierwszy widzieliśmy ją w zastosowaniu Cole'a. Teleportacja wizualnie wygląda jakby kontury postaci rozmazywały się a dookoła niej pojawiała się pewna "aura" lub blask.

Podobnie Coop teleportował się za pomocą czerwonego przenikania. Dookoła niego pojawiała się czerwona aura (blask) który po chwili znikał razem z Coop pozostawiając po sobie wizualne światło w kształcie serca. Podobnie jak u Afrodyty tylko onateleportowała się w różowym dymie i czerwonym sercu.

Tak samo Avatary posiadały zdolność teleportacji w energii. Teleportowały się w czarnym blasku lub też w złotym, w zależności od występowania w sezonie 5 lub 7.

Użytkownicy

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki