FANDOM


Prudence Warren-Wentworth- czarownica urodziła się w Salem w 1689, jedyna córka Melindy Warren i Williama
255px-Prudence Warren

Prudence wpis na Drzewie genealogicznym

Jacksona. W 1692, jej matka była skazana jako czarownica przez czarownika Matthew Tatei spalona na stosie. Chociaż mogła uniknąć kary poprzez użycie mocy. Jednak Melinda obawiała się, że jeśli to zrobi, byłaby w pełni winna i Prudence (która była dla niej wszystkim) zostałby spalona także jako czarownica. Dlatego, pogodziła się ze swoim losem oddała życia za córkę i zapewniła iż linia Warren'ów przetrwa.

Poświęcenie Melindy nie pozostało niedocenionym: Prudence została adoptowana przez śmiertelnych sąsiadów po śmierci jej matki. To było do czasu gdy osiągnęła odpowiedni wiek i dojrzała do swoich mocy Telekinezy i Wizji. Zaakceptowała je i trzymała moce w tajemnicy by nie dopuścić do prześladowania, tak jak jej matka. Rozwaga miała Kochanka Roberta Monorsa i później mieli bliźnięta jednojajowe Macauley i Macbeth Monors (bracia przyrodni Kasandry Warren) Macauley urodził się z siłą Spalania i Macbeth Zamrażania, Robert został zabity przez Czarnoksiężnika nazwanego Alatar, w 1708 klan złych trollów porwał Bliźnięta i użył mocy ducha ciemności by ukryć ich tak żeby Prue nie mogła znaleźć ich w szklanej kuli. Później przeprowadziła się do New Castle in Delaware Colony gdzie wyszła za mąż za miejscowego Michaela Wentworth - który zrozumiał że posiada moce urodziła się im córka Cassandra Warren.

Moce Podstawowe Moce:

  • Rzucanie Zaklęć: mogła rzucić i pisać własne zaklęcia tak jak wszystkie inne czarownice
  • Tworzenie Mikstur : mogła zrobić mikstury by rozgromić demony, mogła je też wykorzystywać do różnych innych rzeczy.
  • Wróżenie ze szklanej kuli: mogła wróżyć, lokalizować magiczną osobę.

Osobiste uprawnienia:

  • Telekineza - prawdopodobnie słabo rozwinięta, gdyż córka Melindy nie miała żadnego Magicznego Mentora.
  • Wizje - tę moc Prudence miała bardzo dobrze rozwiniętą nie wykluczone, że moc ta doszła do stadium wizji Astralnej.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki