FANDOM


Plany egzystencji (plany egzystencjalne) to inne wymiary lub strefy istnienia. Według słów Phoebe z odcinka "Apocalypse, Not" istnieje 11 różnych planów. Przedstawione poniżej plany, są planami prawdopodobnymi i być może niektóre z nich nie powinny być do nich zaliczane (większość jednak jest bardzo prawdopodobnych)ale możliwe że jest więcej dlatego że Neena źródło wszelkiej magi stworzyła nowy wymiar eden.

11 planów egzystencji

Plan fizyczny

Plan egzystencji, na którym żyją wszyscy ludzie, jest to inaczej - świat.

Niebiosa

Plan egzystencji, na którym przebywają Starsi. Dostać się do niego można tylko dzięki orbingowi.

Podziemie

Plan należący do demonów. Znajduje się prawdopodobnie pod planem fizycznym. Włada nim Źródło i jest domem dla wszystkich złych istot.

Limbo

Limbo jest planem, na którym czas się zatrzymał. Cole został w 5 sezonie unicestwiony i zesłany właśnie do tego planu.

Plan astralny

Plan równoległy do planu fizycznego, aby dostać się na niego należy otworzyć spejcalny portal lub posiadać dar projekcji astralnej.

Kraina cienia

Jest to miejsce, gdzie dusze trafiają zaraz po śmierci, aby potem przy pomocy Anioła Śmierci przejść dalej.

Ancestral Plane

Jest to plan określony jako "życie po życiu". Tam prawdopodobnie trafią dusze zmarłych i dostaną bardziej cielesne powłoki.

Westland

Miejsce (plan) do którego trafiają demony po unicestwieniu. Znajduje się tam potężna istota która kradnie zabitym demonom moc.
713px-4x22-BeastPowers

Bestia z Westlandu

Plan duchowy

Na tym planie przebywają dusze, które nie mogą przejść dalej i pojawiają się wtedy w postaci duchów na planie fizycznym.

Lustrzany świat

Jest to plan astralny, na którym wszystko jest przeciwieństwem. Dobro zmienia się ze złem, biel z czernią. Np.
180px-Darklighter paige

Paige w lustrzanym świecie

Barbas w planie fizycznym jest demonem lęków, a tam demonem nadziei.

Plan podróżny

Jest to plan egzystencji, pośredniczący w teleportacji. Kiedy ktoś znika, przenosi się na ów plan aby następnie pojawić się ponownie na planie fizycznym

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.