FANDOM


Philippa Bowen (ur. 1879- zm, 1949) była córką James Bowen i Cleo Davis, a siostrą do Agnes i Gregory Bowen.

Życie rodzinne

Była w związku małżeńskim z Redmondem Baxter. Urodziła córkę P. Baxter.

Kontakty z rodziną

To nie było nigdy naprawdę wyjawić co do jakiego rodzaju z stosunków Philippa miała z jej rodzicami, jej rodzeństwem, jej córką, albo jej bratanicami. Jednakże, wiemy, że kiedy jej siostra, Agnes, zostawiła rodzinę, by obronić silnego, morderczego czarownika, któremu uwierzyła że jest ich zaginionym bratem, Philippa głęboko żywiła urazę do Agnes dla tego, gdy nawet jej siostra zrozumiała swój błąd , dała do zrozumienia w swoim pamiętniku jej poważną dezaprobata i niechęć by wybaczyć Agnes:

Agnes przyszła do domu po raz pierwszy od dnia, w który zwróciła się przeciwko nam. Byliśmy uprzejmi ponieważ ona pozostaje rodziną, ale nie więcej niż uprzejmi. Sprowadziła hańbę na ród Warren, i jest wielu wśród nas którzy nie są skłonni wybaczyć jej.

Moce

  • Rzucanie Zaklęć: mogła rzucić i pisać własne zaklęcia tak jak wszystkie inne czarownice
  • Tworzenie Mikstur: mogła zrobić mikstury rozgromić demony i dla różnych innych rzeczy.
  • Wróżenie ze szklanej kuli: mogła wróżyć, lokalizować magiczną osobę.

Osobiste uprawnienia

  • Wizje - jednak w przypadku Philippy słabo rozwinięta moc

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki