FANDOM


W 11 odcinku 3 sezonu "Blinded by the Whitelighter" poznajemy Ducha światłości o imieniu Natalie. Kiedy ta tymczasowo przejmuje pieczę nad Czarodziejkami, szkoli je i przygotowuje do walki z Eames'em. Wtedy też prezentuje nam swoje kule energii, które są nieszkodliwe. Znaczy to, że nie są w stanie zrobić nikomu krzywdy . Gdy Natalie trafiła Piper kilkoma takimi kulami ,jej się nic nie stało, a nawet nie dała jakichkolwiek podstaw by sądzić, iż zderzenie było bolesne. Tak samo możemy zauważyć, że pasywne kule energii różnią się wyglądem od kul energii jakie zwykle możemy widzieć w serialu. Jeśli się również przyjrzymy widzimy, że Natalie nie tworzy kul energii w dłoni, lecz wystrzeliwuje. Różnią się one więc wyglądem, sposobem użycia i samą siłą od zwykłych kul energii .

Natalie throws energy balls

Natalie rzuca kule energii

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.