FANDOMAviva była młodą dziewczyną przejawiającą magiczne zdolności. Została opętana przez demoniczną wiedźmę, Kali, w celu zdobycia mocy sióstr Halliwell.

Po upadku cioci Avivy, Jackie ze schodów, Prue odwiedziła ją w szpitalu. Jackie opowiedziała jej o tajemniczym zachowaniu Avivy i o głosach dochodzących z jej pokoju. Prue zapytała Jackie, czy może rozejrzeć się po jej mieszkaniu w celu przyjrzenia się bliżej zachowaniu Avivy, która tuż po wypadku przyszłą do domu sióstr i została tam na noc. Jackie pozwoliła Prue przeszukać pokój Avivy. Najstarsza siostra znalazła tam tajemniczy pamiętnik, w którym nastolatka opisywała swoje kontakty i rozmowy z Kali.


Aviva wyjawiła pamiętnikowi wszystkie sekrety jakie omówiła z Kali, a przede wszystkim to, że zależało jej na przejęciu mocy Czarodziejek.

Treść

Orginał

Dear Diary
All I want is to belong
To not feel alone
All the time -
Maybe being a witch,
Having Kali's power
Will finally give me
The sisters I wanted.
Kali says we are close to
Taking over the Halliwell
Coven.
I hate lying to them.

Tłumaczenie - Czarodziejki Wiki

Drogi Pamiętniku
Wszystko, czego chce to mieć kogoś
Nie czuć się samotnie
Cały czas -
Może bycie wiedźmą,
Posiadanie mocy Kali
Da mi wreszcie
Siostry, których tak pragnę.
Kali mówi, że jesteśmy blisko
przejęcia dziedzictwa
Halliwellów.
Nienawidzę ich okłamywać.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki