FANDOM


Wood nymph nature synthesis

Nimfy materializują naturę

797px-Paigenymph

Paige jako Nimfa

Nymphs open portal

Nimfy otwierają Wieczne Źródło

Nymphs fade into view

Teleportacja Nimf

Leśne nimfy są dobrymi istotami, które hasają w lesie w towarzystwie Satyra aby dbać o naturę i strzec Wiecznego Źródła.

Leśne Nimfy są personifikacją przyrody, dlatego muszą żyć w przestrzeni, gdyż w obiektach zamkniętych czują się więzione i „duszą się”. Posiadają one moce do wzmacniania i dbania o naturę, dzięki czemu mogą leczyć drzewa, doprowadzać do rozwijania kwiatów. Mają również dar podobny do materializacji, jednak ich moc obejmuje tylko materializację natury. Dodatkowo potrafią teleportować się przez rośliny, wygląda to nieco jakby rozpływały się między drzewami, w rzeczywistości wykorzystują przyrodę jako rodzaj „portalu” służącego im do teleportacji. Leśne Nimfy są również jednymi strażniczkami wiecznego źródła i tylko one potrafią je otworzyć (mogą zrobić to tylko na rozkaz Satyra.

Leśne Nimfy: Miranda, Lily i Daisy w roku 2003 straciły swojego Satyra. Zabił go demon, próbujący zyskać nieśmiertelność dzięki Wiecznemu Źródłu. Wszystkie trzy duszki przyrody uciekły do San Francisco, gdzie niestety jedna z nich została unicestwiona przez demona. Wtedy też pomogły im czarodziejki.

Po tym jak jedna z Nimf zginęła, dwie pozostałe zmieniły Paige w podobną istotę, gdyż tylko we trzy są w stanie zatańczyć i usłyszeć pieśń Satyra.

  Moce

Ciekawostki

  • Nimfy nie boją się śmierci, wierzą, że wszystko się odradza jako natura; wierzyły, że ich unicestwiona koleżanka odrodzi się jako wiatr, deszcz lub roślina
  • Nie potrzeba wszystkich 3 Nimf do otworzenia Wiecznego Źródła, wystarczą dwie; prawdopodobnie każda z nich jest w stanie sama otworzyć Źródło
  • Nimfy są florystykami świata, bez nich roślinność umiera
  • Nie wiadomo czy Nimfy normalnie odczuwają emocje i pociąg seksualny. Prawdopodobnie tak, gdyż spodobał im się Leo i Janson.
  • Każda z Nimf nosi na szyi kroplę z wiecznego źródła, jako symbol przypominający im czego muszą strzec

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.