FANDOMNicholas jest czarnoksiężnikiem niskiej hierarchii, który zwabił Patty, matkę Czarodziejek, do swojego apartamentu, kiedy ta była w ciąży z Phoebe. Zrobił to, ponieważ podszywając się pod Victor'a (ojca Czarodziejek) powiedział, że musi się z nią koniecznie spotkać. Zmusił ją aby ta zaczorwała jego pierścień, aby ten chronił go przed mocami wiedźm, a także zawarła z nim pakt, że jej córki oddadzą mu swoje mocy wzamian za co on nie zabije ani ich, ani Patty. Jednak babcia Czarodziejek była sprytniejsza i zawiązała moce wnuczek, abe czarnoksiężnik przynajmniej na razie ich nie przejął. Pewnego roku poszedł on do Czarownic, w samo południe, kiedy zegar powinien wybić godzinę i specjalnie upuścił wazon z kwiatami aby przekonać się czy moce Piper, Prue i Phoebe wróciły do nich. Wtedy też próbował je zabić i przejąć ich moce, a one dzięki specjalnemu zaklęciu z Księgi Cieni cofnęły się do dnia, gdy ich matka zawarła pakt a następnie zapobiegły temu wydarzeniu i unicestwiły złego czarnoksięznika.

Powrót

2x01-nicholas's-ring

Pierścień Nicholasa

W 1 odcinku, 2 sezonu serialu, demon planu astralnego Abraxas wykradł siostrom Księgę Cieni i czytając zaklęcia wspak cofał ich skutki. Dzięki czemu sprawił, że do życia powrócili dawni przeciwnicy Czarodziejek tacy jak Jeremy czy właśnie sam Nicholas. Wtedy pojawił się on w pracy Prue i niemal udało mu się ją pokonać.

Moce i zdolności

Nicholas dzięki swojemu planowi zmusił Patty, aby ta rzuciła potężne zaklęcie na jego pierścień, wtedy ten chronił go przed czarami i mocami wszystkich czarownic. Ponadto dzięki swojemu pierścieniowi Nicholas potrafił "wrzeć", a dokładniej doprowadzać krew i organy wewnętrzne swojej ofiary do wrzenia co dosłownie gotowało ludzi od środka. Przy użyciu tej mocy kamień znajdujący się w jego pierścieniu błyszczał czerwienią, a ofierze robiło się duszno, gorąco aż traciła przytomność, a jej organy wewnętrzne były dosłownie ugotowane.

Księga Cieni

(Tekst tłum. POLSAT)
Nicholas a sa s as a s a s a

Nicolas

Nikolas musi umrzec;

Lawenda, mimoza, oset, szkło

precz z Nikolasem - zabić zło.

Zaklęcie Odegnania

lawenda mimoza szkło,

niech zło ziknie poprostu,

niech zniknie wspomnienie nicholasi jego istnienie

niech obrócą się komórki w czasie zapomnij o Nicholasie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.