FANDOM


Mitchell Haines był czarodziejem, który pracował w sklepie samochodowym. Jego narzeczona, Jennifer została zabita przez demony, która zjawiły się by zabić Mitchella. Mitchell obwiniał się o jej śmierć i przestał używać magii. Wiele Duchów Światłości próbowało sprawić, by znów zaczął używać jego magii, jednak bezskutecznie.

Kiedy Paige Matthews został przydzielony Mitchell, próbowała wszystkich sposobów, których używały Duchy Światłości przed nią. W końcu zmusiła go do użycia mocy, uderzając swoim autem w słup telefoniczny, w glamouringu. Kiedy Mitchell zobaczył "wypadek", użył swoich mocy aby ją uratować. Paige uświadomiła mu, że posiada dar magii i odpowiedzialność za niego. Wspomniała również, że musi walczyć z siłami zła, aby inni tracili swoich miłości, tak jak on.

Mitchell pomógł później Czarodziejkom w unicestwieniu Imary, która zamieniła się ciałami z Phoebe, używając swojej mocy aby uciąć kosmyk jej włosów do eliksiru.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki