FANDOMMikelle to podopieczna Paige z 8 sezonu Charmed. Jest śmiertelniczką, której przeznaczeniem jest zostanie Duchem Światłości. Niestety dziewczyna straciła wiarę w siebie i teraz potrzebuje pomocy swojego opiekuna. Paige musiała jej ujawnić swoją naturę i wszystko o magii, ponieważ Mikelle była ścigana przez Ducha Ciemności. W końcu jednak (zamieszane były w to Billie Jenkins i jej siostra Christy, które poprzez zaklęcie uwolniły lęki sióstr) Mikelle zostaje porwana przez Zwiastuna Mroku i wykorzystana jako wabik by pojmać Paige.

Mikelle zostaje zamordowana przez owego Ducha Ciemności i została mianowana Duchem Światłości. Pomaga również Paige, która osłabiona zaklęciem Billie i Christy daje się postrzelić Duchowi Ciemności (nadal były uwięzione w strachu). Mikelle uleczyła Paige i pomogła jej.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.