FANDOM


Wuvey jest misiem przytulanką, która należy do Wyatta. Gdy Wyatt był mały, stał się bardzo przywiązany do zabawki; nosił ją wszędzie ze sobą i nikt (przypuszczalnie oprócz jego rodziny) nie mógł dotknąć misia.

Wuvey

Miś Wyatta.

Zyskując zaufanie

Ulubiona zabawka, Wuvey była używana kiedyś przez Vicusa (demon, który poluje na magiczne dzieci i robi z nich złe) by zyskać zaufanie Wyatta. Vicus wiedział, że osiągnie cel gdy Wyatt zezwoli na dotknięcie Wuveya. Vicus przeklął zabawkę i mały tymczasowo stał się zły. Jednak Wyatt stał się znów dobry dzięki Leo, który użył takiej samej metody jak Vicus.

Ujawniając Uczucia

Miś był używany także podczas trzecich urodzin Wyatta. Jego ciotka, Phoebe rzuciła urok na Wuveya by dowiedzieć się jak Wyatt się czuje (z powodu zniknięcia jego ojca). Z powodu zaklęcia Phoebe, Wuvey był zdolny do mówienia co czuje Wyatt, jednakże, Wyatt wziął przykład z Phoebe i ożywił trzy jego inne zabawki (za pomocą projekcji myśli), które miały za zadanie znaleźć jego ojca.

Zaklęcie Phoebe:

Niedźwiedziu drobnego chłopca

Pokaż mi jak troszczysz się

Powiedz mi jak poczułbyś

Gdybyś był prawdziwy

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.