FANDOMMarshall to ludzkie wcielenie zmiennokształtnego demona, który zaatakował Czarodziejki w 1998 roku, niedługo po tym, jak odkryły w sobie magiczne moce.

Historia

Marshall wraz z Cyndą i Fritzem przeprowadzili się do domu obok Czarodziejek tuż po tym, jak dowiedzieli się, że siostry odzyskały moce. Marshall udawał starszego brata Cyndy i Fritza. Często karcił Cyndę za bycie zbyt agresywną, a raz musiał nawet dość boleśnie ją potraktować, zapobiegając jej przedwczesnemu, planowanemu atakowi na siostry Halliwell. Przemienił się w ojca Czarodziejek, Victora, aby je zabić, jednak jego podstęp został wykryty, kiedy ujawnił się ich prawdziwy ojciec, gotowy zginąć za swoje córki. Zostaje unicestwiony wraz ze swoimi towarzyszami, kiedy siostry wypowiadają zaklęcie.

Ciekawostki

W Serialu

Marshall pojawił się w 1 odcinku serialu.

Sezon 1

Thank You For Not Morphing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki