FANDOMMark Chao był młodym chińskim studentem. Został zamordowany przez przywódcę chińskiej grupy przestępczej, Tony'ego Wonga, w dzień swoich 23 urodzin. Wong zabij Marka, by upozorować swoją śmierć.

Historia

Po śmierci Mark w postaci ducha próbował znaleźć kogoś, kto go widział. Takimi osobami okazały się być Piper i Phoebe Halliwell.

Zaprowadził Piper na miejsce zbrodni, gdzie znajdowało się jego ciało. Jednocześnie musiał uważać by nie dać się złapać przez strażnika piekieł, Yamę. Ponadto musiał znaleźć sposób, by udowodnić, że to jego ciało znaleziono, a nie (jak powszechnie uważano) ciało Wonga.

W trakcie swojego pobytu z siostrami zaprzyjaźnił się z Piper i poprosił ją, by pochowała jego ciało zanim złapie go Yama. Podzielił się z nią również kilkoma starymi recepturami swojej rodziny.

Kiedy w końcu udało się dowieść, że znalezione ciało należy do Marka, jego duch mógł spokojnie "pójść dalej". Duch Tony'ego Wonga został zabrany przez Yamę. Zanim Mark odszedł zakochał się, z wzajemnością, w Piper. Pocałował Piper w policzek, a ona zdawała się to poczuć. Odbył krótką rozmowę z Prue, Piper i Phoebe, w której mówi najstarszej siostrze, by zawsze obchodziła urodziny. Odchodzi, a na drodze do wieczności spotyka swojego zmarłego dawno ojca. Razem przechodzą przez bramę do tamtego świata.

Zobacz także

Ciekawostki

  • Mark jest pierwszym duchem i pierwszą dobrą magiczną istotą, jaką spotkały Czarodziejki.
  • Jak większości duchów w serialu Mark, będąc duchem,  przechodził przez głownie niekłopotliwe przedmioty takie jak rowery, drzwi lub telewizory, ale przez podłogi lub różne siedzenia nie.

Galeria

W Serialu

Mark Chao pojawił się w 1 odcinku serialu.

Sezon 1

Dead Man Dating

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki