FANDOM


Maria była jedną z podopiecznych Leo Wyatta, była nauczycielką w szkole. Przeznaczone jej było zostać Duchem Światłości.
Maria

Historia

Maria była nauczycielką w szkole, która została wybrana przez Starszych jako przyszły Duch Światłości. Chciała odejść ze swojej pracy, kiedy jeden z jej uczniów Greg wyciągnął nóż w szkole. Leo podający się za hydraulika, doradził jej aby nie zwalniała się z pracy i pomagała innym uczniom. Później Greg pojawił się w jej mieszkaniu z nożem, jednak z pomocą Leo, Maria porozmawiała z nim i uspokoiła go.

Ex - przyjaciele Leo Wyatta z przeszłości chcieli zemsty za ich porzucenie. Zmusili Leo by oglądał śmierć swojej podopiecznej, przez co załamał się emocjonalnie i tymczasowo utracił swoje moce. Odzyskał je później dzięki miłości do swojej żony, Piper, która wymagała uzdrowienia. (Ratując Szeregowca Leo)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki