FANDOM


Leslie St. Claire był śmiertelnik, przez pewien czas zakochanym w Phoebe Halliwell . Został zatrudniony w 2004 roku przez Elise Rothman, by pisać kolumnę "Ask Phoebe" (jako Phoebe), kiedy ta idzie na urlop.

Historia

Zatrudnienie

Kiedy Phoebe odkrywa, że udzieliła takiej samej porady po raz drugi, Elise radzi jej, żeby wzięła urlop. Następnie zatrudnia Leslie, aby pisał kolumnę za Phoebe i jako Phoebe. Phoebe spodziewała się kobiety, więc gdy zobaczyła, że Leslie jest mężczyzną stanowczo nie zgadzała się z pomysłem szefowej. Jednak będąc pod  

Pic 1212864103 11

Leslie i Phoebe

wpływem ogromnej miłości Shakti i Shivy, hinduskich bogów, którzy opętali Piper i Leo, Phoebe zakochuje się w Leslie'm i całuje go. Po przeczytaniu jego pierwszej kolumny, zdecydowała się dać mu szansę.

Pisanie Ask Phoebe

Phoebe i Leslie byli w rozterce, kiedy Phoebe chciała opublikować kolumnę poświęconą karmieniu piersią, po tym jak ona i Piper zostały wyproszone z restauracji, dlatego, że Piper karmiła piersią Chrisa . Phoebe położyła swój list na samej górze listów do niego, jednak on rozpracował ją. Później, gdy zmieniła się pętla czasu, Phoebe odkryła, że jest żoną Leslie'ego i, że ma z nim dzieci. Potem, gdy czas już płynął właścwie, Phoebe podjechała pod restaurację na białym koniu jako Lady Godiva, aby pokazać wszystkim co myśli na temat dyskryminacji karmiących matek. To wydarzenie, którego naocznym świadkiem był między innymi Leslie, zainspirowało go do napisana o tym w kolumnie.

Odejście

Leslie nigdy nie odkrył, że siostry Halliwell są wiedźmami, wierzył tylko, że Piper współpracuje z organizacjami rządowymi, ze względu na jej upozorowaną śmierć. Opuscił San Francisco, kiedy urlop Phoebe dobiegł końca.W "Czarodziejkach"

Leslie pojawił się w 6 odcinkach serialu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki