FANDOMLei Chao była matką Marka Chao.

Historia

Lei Chao 2

Lei po rozmowie z Piper.

Lei dysponowała duża wiedzą na temat chińskich mitów i legend, opowiadała mu je wszystkie ostrzegając Marka przed zagrożeniem, jakie na niego czyha, ale on, jak to każdy lekkomyślny, młody chłopak, nie słuchał jej, ponieważ nie wierzył w jej opowiadania. W dniu jego dwudziestych trzecich urodzin uświadomił sobie, że jednak trzeba było słuchać matki, która ostrzegała go, by nie wychodził z domu, jednak on zignorował jej prośby. Tego samego dnia został zamordowany. Lei była później widziana, gdy Piper przyszła do niej chcąc porozmawiać. Mark nauczył czarodziejkę trochę chińskiego, dzięki czemu mogła zdobyć zaufanie Lei. Po paru zwrotach kobiety zaczynają rozmawiać po angielsku. Piper zadaje zmartwionej Lei kilka pytań. Po udowodnieniu, że znalezione ciało należy do Marka, Lei przychodzi na pogrzeb.

Ciekawostki

  • Mark porównuje ją do aktorki Shirley McClaine.
  • Jej ojciec lub teść był kucharzem (ujawnione przez Marka, gdy dawał Piper przepisy).
  • Jej mąż był wojskowym i najprawdopodobniej zginął w walce.

W Serialu

Lei Chao pojawiła się w 1 odcinku serialu.

Sezon 1

Dead Man Dating

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki