FANDOM


Kazi King

Król Kazi

Kazi touch

Dotyk Kazi

Kazi teleportation

Sposób teleportacji Kazi

Kazi to demony niższej hierarchii, tworzące wewnętrzną społeczność. Wszystkim demonom tego rodzaju przewodzi tzw. Król, a pozostałymi jego sługami są żołnierze, powstali z fragmentu ciała króla. Z powodu tego połączenia rycerze są bezwględnie posłuszni, jednak Król odczuwa fizyczny ból swoich żołnierzy i zapewne ból, kiedy Ci są unicestwieni. Dodatkowo również, unicestwiając króla demonów Kazi udaje się unicestwić wszystkich jego żołnierzy.

Demony te (przynajmniej żołnierze) są niewykształceni i mało inteligentni. Wiemy z odcinka "Sense i Sense Ability" iż demony tak niskiej hierarchii nawet nie potrafią czytać. Jeden z żołnierzy zaatakował Paige Matthews podczas randki z Nate'm, wtedy też dowiedzieliśmy się iż nie są oni odporni na moc przyśpieszenia molekularnego. W tym też odcinku Paige przygotowała wywar ogłuszający demona, chcąc go przesłuchać.

Moce Kazi nie zostały dokładnie w serialu wyjaśnione. Posiadają oni zdolność pewnego rodzaju teleportacji, nieco podobnego do objawienia, używanego przez Czarowników. Ponadto wydają się silniejsze od przeciętnych ludzi i mają jeszcze jeden, nienazwany dar. Polegał on na dotykaniu głowy ofiary, co powodowało ból i dalej powinno powodować śmierć. Efekt wizualny przypominał nieco teleportowanie trucizny do organizmu ofiary, jak Cole w 5 sezonie. Jednakże po przerwaniu ataku ofiara nie czuła się gorzej, wiec jest to raczej teoria błędna. Prawdopodobnie więc Kazi w pewnym sensie emanowały negatywną energię do głowy ofiary aby zablokować, zniszczyć ich mózgi.

W odcinku "Used Karma" dowiadujemy się, że Swarm Demon są spokrewnione z Kazi i Wampirami. Tak więc Kazi prawdopodobnie mogłby również wysysać pewne substacje z ciała ofiary poprzez dotyk. Dodatkowo są spokrewnione z demonami Roju, co oznacza, że tworzą prawdopodobnie jedno królestwo i nie istnieje więcej Królestw.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki