FANDOMKatya była potężnym demonem wyższego szczebla. Służyła wielu Demonicznym Przywódcom Podziemia, opanowała umiejętność posługiwania się sztyletami, aby podobnie jak pomniejsze demony, zostać nagrodzoną za swe zasługi.

Aby zaimponować Zankou, postanowiła uwolnić najgorsze klątwy z Puszki Pandory. Zabiła Strażniczkę Puszki, Ninę, co spowodowało przeniesienie się puszki do nasepnej strażniczki. By odnaleźć przedmiot Katya przybrała postać zabitej strażniczki i poprosiła Czarodziejki o pomoc w odnalezieniu puszki, która wywędrowała do nieświadomej niczego studentki - Hope. Katya nie mogła uwolnić zła z puszki, więc zmusiła do tego Hope pod groźbą zabicia jej przyjaciółki. Ostatecznie Katya została unicestwiona przez Paige Matthews, co pozwoliło Hope na ponowne zamknięcie puszki, tak jak zrobiła to Pandora lata temu.


Historia

Wcześniej

Katya służyła Demoniczym Władcom Podziemia, jednakże obserwowanie jak słabsze od niej demony awansowały ponad nią sprawiło, że zapragnęła ona chwały. Katya nauczyła się posługiwać sztyletami i zaczęła planować swój sukces.

Spotkanie z Niną

Katya namierzyła Ninę, Strażniczkę Puszki Pandory. Zmierzyła się z nią, walcząc o puszkę, w efekcie Nina została śmiertelnie dźgnięta sztyletem. Puszka wyczuła zagrożenie i przeniosła się do następnej Strażniczki.

Udając Ninę

Katya przemieniła się w Ninę i przeteleportowała się do Posiadłości Halliwellów, gdzie poprosiła Czarodziejki o pomoc w namierzeniu puszki. Katya wytłumaczyła, że musi znaleźć następną Strażniczkę, ponieważ ta nie jest jeszcze wytrenowana i świadoma zagrożeń jakie niesie ze sobą puszka. Piper namierzyła następną Strażniczkę z pomocą naszyjnika, który dała jej Katya.

Manipulacja Hope

Katya i Piper znalazły następną Strazniczkę, studenkę Hope. Katya podniosła puszkę, przemieniła się w swoją prawdziwą formę i uciekła razem ze swoją zdobyczą.  Później podszywając się pod koleżankę Hope, Darcy, zwabiła Hope w pułapkę.

Otwarcie Puszki

Katya i jej sługa próbowali otworzyć puszkę, jednak bezskutecznie. Katya porwała Hope, aby ta otworzyła dla niej przedmiot, ujawniając przy tym, że Katya porwała jej przyjaciółkę, Darcy i zrobi jej krzywdę, jeśli Hope nie otworzy puszki. Hope otworzyła przedmiot, wypuszczając wszystkie plagi świata. Katya próbowała zaatkować Hope, jednakże udało jej się obronić, dopóki nie pojawiły się Piper i Phoebe. Katya zabrała puszkę i uciekła.

Przemianiając się w Darcy

Katya pojawiła się przed Darcy, przybierając jej formę, zanim została 'uratowana' przez Hope i Czarodziejki. Katya próbowała przekonać Hope do wyjścia z Posiadłości Halliwellów, mówiąc jej do czego może być zdolna Katya (ona sama), jednak nie wiedziała, że została rozpoznana. Kiedy Hope wyszła z Katyą, okazało się, że Katya zabrała ze sobą zglamourowaną Paige, której udało się unicestwić Katye za pomocą mikstury. Paige uratowała Darcy, dzięki czemu Hope była w stanie zamknąć plagi ponownie w Puszce.

Moce i umiejętności

Aktywne moce
  • Lewitacja: Umiejętność latania.
  • Zmiennokształtność:  Dar do zmiany swojej fizycznej formy w dowolną wybraną. Katya użyła tej mocy, aby przybrać wygląd zabitej Niny.
  • Teleportacja w cząsteczkach
  • Super Siła
Inne moce
  • Zwinność: Umiejętność szybszego poruszania się
  • Zmiana głosu
  • Wysoka Odporność: Ochrona przed fizycznymi i magicznymi obrażeniami.
  • Nieśmiertelność: Nieskończona długość życia.
  • Sztuki walki: Katya cechowała się umiejętnością do używania sztyletów, co w połączeniu z jej zwinnością czyniło ją groźnym demonem.
KatyaN

katya

212px-Katya10

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki