FANDOMJenny Gordon to siostrzenica Dana Gordona, tymczasowa sąsiadka sióstr Halliwell oraz ich przyjaciółka.

Historia

Jenny przeprowadziła się na ulicę Prescott Street razem ze swoim wujkiem - Danem Gordonem. Zaczęła mieszkać z wujem, ponieważ jej rodzice mieszkali w Arabii Saudyjskiej, odkąd jej tata zaczął pracować jako dyplomata, przez co byli zajęci ciągłymi przeprowadzkami. Krótko po przeprowadzce, Dan spytał siostry Halliwell, czy Jenny mogłaby w razie potrzeby doradzić się w kobiecych sprawach, ponieważ Jenny była zawstydzona rozmawiając o tym z Danem.

Po tym jak Jenny dowiedziała się, że Dishwalia gra w P3, zjawiła się klubie, aby posłuchać grającego zespołu i została zjedzona przez Masselina. Została później uratowana przez Piper, Prue i Phoebe po tym jak unicestwiły Masselina.

Jenny poznała później Kyle Gwydiona, który był wybrańcem, którego przeznaczeniem było unicestwienie złej wiedźmy, Tuathy. Jenny dała mu radę i pomogła mu uwierzyć w siebie.

Dan wspomniał w odcinku Ms. Hellfire, że Jenny wróciła do rodziców.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.