FANDOM


200px-4x03-Piper-Furies

Odcinek 69

Paige bierze bez pozwolenia Księgę Cieni i korzysta z niej, dla osobistych celów. Rozżalona Piper rozładowuje swój ból i pretensję za śmierć Prue, w walce z demonami. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Furie. Piper jest wściekła na Paige za to co zrobiła. Jedna z Furii manipuluje Piper i pod wpływem swojego gniewu zaczyna zamieniać się w Furię... Phoebe nie dość, że musi pomóc Paige odwrócić przeciw zaklęcie, które zadziałało na nią po użyciu czarów dla osobistych celów, to musi jeszcze znaleźć sposób, aby Piper wróciła do domu i uwolniła się od gniewu. Cole używa siebie jako przynętę, aby zaciągnąć Furie do domu. Wówczas Phoebe stara się wymóc na Piper przyznanie do tego, że jest za nią zła, za to, że je porzuciła i pozwoliła umrzeć Prue... Jednak nie udaje się jej osiągnąć celu, sytuacje ratuje Paige. Każe się jej przyznać do tego, że jest wściekła na Prue, za to, że ją zostawiła i umarła... Piper wraca do normalnej postaci i zaczyna być miła dla Paige.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.