FANDOMHannah Webster pierwotnie śmiertelniczka, będąca asystentką w Domu Aukcyjnego Buckland, którego właścicielem był śmiertelnik Rex Buckland. Obydwoje zostali zabici przez dwóch czarowników, którzy następnie skradli ich tożsamości.

Czarownica Hannah potrafiła wzniecać ogień swoim oddechem oraz lśnić. Rex i Hannah zostali wysłani przez Źródło, aby zidentyfikować Czarodziejki, musieli więc zatrudnić Prue Halliwell. Obserwowali ją przez kilka miesięcy. Hannah i Rex byli parą, dodatkowo Hannah była zazdrosna o Rexa za każdym razem, gdy w pobliżu pojawiała się inna kobieta. Przez to Hannah większość swojego czasu poświęcała na denerwowaniu Prue - zabierając jej ulubione jedzenie (którego Hannah nie znosiła) i zlecając jej zadania, które nie przynosiły żadnego zysku firmie.

Historia

Prue Halliwell

Gdy Prue, po zerwaniu z Rogerem, odeszła ze stanowiska kustosza w Muzeum Historii Ameryki, złożyła podanie o pracę w Buckland. Prue uważała, że nie jest to odpowiednia dla niej praca, mimo to zgłosiła się. Śpiesząc się na spotkanie rekrutacyjne, wpadła na swojego przyszłego pracodawcę Rexa Bucklanda, po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej Rex przyjął ją do pracy. Przy następnej okazji, Prue spotkała Hannah po raz pierwszy. Wtedy też Rex i Hannah sprawdzili wiedzę Prue na temat antyków i artefaktów. Hannah 'przypadkowo'  spowodowała, że stojąca na drabinie farba wylała się, zmuszając Prue do użycia swojej nowo zdobytej mocy, aby uchronić się przed pobrudzeniem. Upewniło to demoniczną parę, że Prue jest czarownicą.


Zaklęcie prawdy

Gdy Tanya Parker, dostarczająca kanapki pracownikom Buckland, 'ocaliła' ostatnią kanapkę z indykiem dla Prue, Hannah 'niespodziewanie' zjawiła się, by zabrać właśnie tę kanapkę. Nie mając pojęcia, o tym, że Prue rzuciła wcześniej zaklęcie prawdy, została zapytana dlaczego musiała ją zabrać, skoro sama nie lubi indyka. Hannah zgodnie z prawdą odpowiedziała, że chciała tylko, aby Prue jej nie dostała. Prue zezłoszczona odpowiedzią, zapytała dlaczego Hannah jest dla niej taka wredna, na co odparła, że jej misją jest aby ją zniszczyć (dosłownie), przez co prawie ujawniła że jest czarownikiem. Wtedy zjawił się Rex i obracając całą sytuację w żart, wyszedł z Hannah na zewnątrz aby nic więcej nie wyszło na jaw.

Matthew Tate

Próbując kolejny raz zabić Czarodziejki i przejąć ich moce, Rex dał Prue przeklęty medalion. Czarodziejka otwarła go, co spowodowało złamanie klątwy i uwolnienie czarownika Matthew Tate, ukochanego Melindy Waren. Matthew wiedząc, że tylko potomkowie Melindy mogą otworzyć Medalion, skopiował moc Prue i uciekł. Rex i Hannah wykryli Matthew, po tym jak zabił sprzedawcę, o nazwisku Halliwell i zaoferowali mu pomoc w przejęciu mocy sióstr, nie ujawniając swoich prawdziwych intencji. Po tym jak Matthew został zamknięty w medalionie, Rex i Hannah mieli pewność, że Halliwell są Czarodziejkami.

Ostateczny atak

Początek

Rex i Hannah czekali na nadarzającą się okazję, aby ukraść Siostrom moce. Dzięki swojej nowej mocy Rex zahipnotyzował Prue, aby wzięła diadem z sejfu Buckland i schowała go w swojej szafie. 

Zabicie Jaimiego

Hannah ukryła jedną z taśm ochrony - tą, na której Prue kradnie diadem, aby zmusić siostry do oddania im swoich mocy. Jaime, strażnik, został zabity, po tym jak zeznał, że wierzy iż Prue jest niewinna, gdyż wróciła później do swojego biura (po rzekomej kradzieży). Wtedy też Czarodziejka sprawdziła tożsamość Hannah i Rexa na stronie Buckland, jednak w bazie danych nie było informacji na ich temat.

Prawdziwa tożsamość Hannah

Phoebe próbowała znaleźć Rexa w jego mieszkaniu, jednakże kiedy się tam pojawiła - pomieszczenie okazało się puste. Wszystko co wcześniej w nim się znajdowało okazało się projekcją astralną - prócz jej szminki, którą wcześniej tam zostawiła. Pheobe i Piper zdały sobie sprawę, że Rex i jego wspólniczka są czarownikami.

Unicestwienie Hannah i Rexa

Kiedy Hannah przymierzała się do zabicia Czarodziejek, wcześniej odebrane im moce zaczęły do nich wracać, (dzięki Leo, który „uleczył” Księgę Cieni). Rex nakazał Hannah zabić siostry i kiedy w postaci pantery rzuciła się na nie, Piper zamroziła ją w powietrzu (a także stojącego obok Rexa). Prue używając telekinezy przeniosła Rexa przed Hannah, po czym Piper ich odmroziła. Hannah skoczyła na Rexa i w napadzie szału, myśląc że ma przed sobą Czarodziejki, zabiła go swoimi kłami. Gdy tylko dotarło do niej co zrobiła - zmieniła się w ludzką formę i zaczęła wrzeszczeć na Czarodziejki. Ciała Hannah i Rexa stanęły w okręgu płomieni, po czym zostali unicestwieni przez Źródło.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki