FANDOM


Grimlocks2

Grimlocki

Grimlock meets with Cole

Grimlock i Harpia

Grimlocki to białoskóre demony, które egzystują w kanalizacji i mordują ludzi posiadających dobrą aurę.

Demony te porywają niewinne dzieci aby wykraść im wzrok. Dzięki możliwości "widzenia" są wstanie dostrzec aurę otaczającą dobrych ludzi i dusić ów osoby na odległość. Efekt duszenia przez Grimlocki jest bardzo podobny do duszenia za pomocą telekinezy, różni się to tym iż Grimlocki "zaciskają" aurę na szyi ofiary. Wzrok odebrany dzieciom działa przez 24 godziny (w tym czasie dziecko musi żyć), jednak po upływie tego czasu Grimlocki mordują dzieci i zjadają je. Inną mocą Grimlocków jest otwieranie portali, którymi mogą uciekać.

W 1 sezonie, Grimlocki odgrywali Matt George i Dennis Keiffer. W sezonie 3 natomiast Michael Bailey Smith, który dodatkowo grał jako Shax i Belthazor.

Z fabuły sezonu 4 dowiadujemy się iż Grimlocki tworzyły jedną z frakcji, która próbowała przejąć władzę w Podziemiu. Oznacza to również, że są dość potężnymi demonami. Dodatkowo przywódczyni Harpii oskarżyła ich, że próbowali je odpędzić, tak więc dopuszczalne jest, że demony te mogły mieć jeszcze inne moce.

Kava

Kava to jeden z grinlocków

Unicestwienie

W 1 sezonie dowiadujemy się, że mikstura unicestwiająca ten rodzaj demonów to wywar z korzenia rozłupka i odrobiny tymianku. Oba zioła należy razem gotować aż mikstura zrobi się zielona, następnie przesączyć i wylać na demona. Jednak w sezonie szóstym  Piper za pomocą swojej mocy wysadza jednego z Grimlock'ów, co oznacza, iż nie są aż tak potężne. 

Ssanie życia przez grinrocka

Zaciskanie aury

Moce

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.