FANDOM


Frankie menadżer hotelu Neptun, który zatrudnił Phoebe jako jasnowidza.

Historia

W 1998 roku, Phoebe potrzebowała pieniędzy na prezent dla Prue. Znalazła w lokalnej gazecie ogłoszenie o pracę dla jasnowidza w Hotelu Neptun. Zainteresowana zjawiła się w hotelu, tam ofertę pracy przedstawił jej Frankie. Spacerując po hotelu, Frankie wyjaśniał Phoebe, że żaden inny hotel nie oferuje "jasnowidzkich usług". Phoebe powiedziała, że ma naturalny dar, jednak Frankie nie uwierzył jej i spytał ją o jej metody wróżenia. Wyjaśniła mu, a Frankie nie wierząc jej, odszedł. Phoebe chcąc go zatrzymać, złapała go za ramię i dostała wizję, w której widziała Frankiego, który je kolacje z piękną blondynką, gdy nagle pojawiła się rudowłosa kobieta, która jak się okazało było jego żoną. Po tym co Frankie usłyszał Phoebe mu zaimponowała i została przyjęta na to stanowisko.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki