FANDOM


797px-PruePremonition

Phoebe ma wizje swojej przyszłej mocy

Istnieją dwie wersje tej mocy:

  1. Elektrokineza mentalna - To niezwykle potężna zdolność polegająca na wygenerowaniu energii co powoduje drganie cząsteczek w dłoniach razem z energią empatyczną i prawdopodobnie mentalną co daje niewielki piorun niebieski, różowy lub fioletowy, który może zabić (co widzimy). Ten dar w przyszłości miała Phoebe Halliwell, ale niestety użyła go w złym celu (do zabicia Cal'a Green'a). Dziewczyna stworzyła ten dar prawdopodobnie sama z siebie, prawdopodobnie poprzez użycie mocy empatii i wizji dla korzyści osobistych, przez to dar empatii skupił się w zło i stworzył błyskawicę.
  2. Elektrokineza mentalna - Jest to potężna magiczna moc, która jest połączeniem jasnowidzenia, empatii i elektrokinezy. Polega na ukazaniu danej osobie najstraszniejszych wydarzeń z jego życia i zwiększeniu kilkakrotnie emocji, które im towarzyszą. Doprowadza to wówczas do spalenia się mózgu.

Użytkownicy

Podobne moce

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki