FANDOM


Domek dla lalek był niemalże dokładną mini replikacją Rezydencji Halliwellów, którą stworzyła Penny gdy czarodziejki były małe. Piper myślała, że jest ręcznie robiony, jednak później domyśliła się, że naprawdę stworzony był przez czary.

Meble były dość przestarzałe, gdyż domek został wykonany prawie dwie dekady temu zanim Leo Wyatt został ponownie znaleziony.

Historia

W odcinku "Scry Hard", Piper i Leo zostali zamknięci w domku przez Wyatta który chciał ochronić ich przed niebezpieczeństwem. Piper próbowała wielokrotnie wysadzić drzwi i okna, ale domek otaczało pole ochronne które nie pozwalało im się wydostać. Ostatecznie Piper udało się znaleźć wadę w domku i wysadziła drzwi, co pozwoliło im uciec.

W odcinku "Repo Manor", Czarodziejki zostały zamknięte w domku przez trzy demony, które wstrzyknęły sobie krew czarodziejek i posiadając ich moce chciały je zastąpić czyniąc zło. Po tym incydencie Piper wysadziła domek zabijając uwięzione tam demony.

Ciekawostki

  • Gdy Piper wysadziła domek wraz z trzema demonami w środku moment ten przyponima Kill Billie Vol. 2 gdy rezydencja wybucha w podobny sposób i giną Phoebe, Paige i Christy.
  • Domek dla lalek nie jest dokładną repliką i jest to wzorowane na zestawie (z wyjątkiem poddasza). Drzwi po prawiej stronie budynku zostały zastąione.