FANDOM


Dex Lawson  jest śmiertelnikiem, artystą, który ożenił się z Phoebe Halliwell, której tożsamością była Julie Bennett. Przed sfingowaniem własnej śmierci (Phoebe) w 2005, Dex był zainteresowany Phoebe. Wpadali na siebie wcześniej, jednak nigdy nie zamienili przed tym słowa.

Historia

Przed związkiem z Julią Bennett / Phoebe.

Kilka miesięcy przed związkiem z Phoebe, Dex spotykał się z Sylvią.

Kondolencje po śmierci Phoebe

Kiedy Phoebe i jej siostry sfingowały własną śmierć po pokonaniu Zankou, urządziły żałobę z powodu własnych śmierci, ich znajomi i przyjaciele zostawiali róże przy ich zdjęciach.  Jednym z nich był Dex Lawson, który interesował się Phoebe przed jej śmiercią. Phoebe w przebraniu spotkała Dexa przy swojej urnie i skomentowała, że ona nawet żyła. Gdy Dex wychodził, Phoebe pytała go dlaczego nigdy nie odezwał się do Phoebe, jednak Piper im przerwała i Dex nie mógł nic odpowiedzieć.

Związek z Phoebe

Odkąd Phoebe w przebraniu Julii polubiła Dexa i vice versa, zaczęli ze sobą chodzić. Kiedy tylko się dotknęli, Phoebe dostała wizję, w której bierze ślub z Dexem. Zmusiła ona Phoebe do przyśpieszenia etapów ich związku. Okazało się jednak, że Billie rzuciła zaklęcie, które sprawiło, że poślubili się. Phoebe była szokowana, jednak zaakceptowała ten fakt.

Wyjawienie prawdy

Po miesiącu posiadania innej tożsamości, Siostry podjęły decyzje, że chcą swojego starego, magicznego życia. Co znaczyło, że Phoebe musi powiedzieć Dexowi kim naprawdę jest. Poszła do niego jako Phoebe, użyła swojej mocy i zmieniła się na jego oczach w Julie. Dex zemdlał. Ich związek był wtedy narażony na trudne chwile. Phoebe myślała, że jest w ciąży z Dexem, jednak okazało się że test jest negatywny. Ich związek skończył się i każdy poszedł swoją drogą.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.