FANDOM


Czterej Jeźdzcy Apokalipsy- (Wojna, Zaraza, Głód i Smierć) sa to cztery dusze powołane przez Zródło aby sprowadzić na swiat Apokalipsę. Każdemu z Jezdzców został przypisany jeden kolor:

  1. Wojna- czerwony
  2. Zaraza- żółty
  3. Głód- zielony
  4. Smierć- czarny

Z odcinka 21 sezonu 2 dowiadujemy sie że Jezdzcy są zmienni. Mają oni za zadanie doprowadzić świat do upadku, apokalipsy. Jeśli im się nie uda do wyznaczonego czasu zastają unicestwieni przez Żródło, a ich miejsce zajmują następni. Nikt prócz źródła nie może ich unicestwić. Moce Jezdzców Apokalipsy:

  • teleportacja
  • przyzywanie (prawdopodobnie tylko swoich koni)

Prawdopodobnie każdy z nich posiada jedną unikalną moc. Byli jednymi z najpotężniejszych demonów z jakimi spotkały się czarodziejki, bo nie były one w stanie ich unicestwić. Zrobiło to źródło, bo nie udało im się doprowadzić do apokalipsy w wyznaczonym czasie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki