FANDOM


Wiki-wordmark

Współpraca to miejsce, gdzie użytkownicy mogą składać prośby o nawiązanie partnerstwa między Czarodziejki Wiki a inną stroną. W celu prośby o afiliację, napisz do administratora, podając link do swojej strony.

Oczekiwania

Choć każda propozycja nawiązania współpracy będzie rozpatrywana, sprawdź wpierw, czy Wasza strona w większości spełnia nasze oczekiwania.

  • Stosowność: będziemy odrzucać wnioski użytkowników i stron łamiących naszą politykę i podstawowe założenia netykiety.
  • Aktywność: nawiązanie współpracy wiążę się również z reklamą, która powinna dotrzeć do potencjalnych nowych użytkowników. Nie ma ona jednak sensu, jeżeli strona jest praktycznie opuszczona, a dokonywane na niej edycje są sporadyczne. Dlatego też oczekujemy pewnej aktywności na Waszej stronie.
  • Tematyka strony: preferujemy przede wszystkim kooperację ze stronami o podobnej tematyce, tj. seriale i filmy, ale wszystkie propozycje będą rozpatrywane.

Procedura

Przy zawarciu współpracy dokonujemy tzw. wymiany linkami. Podlinkowane logo Waszego portalu zostanie dodane do strony głównej. Od Was oczekujemy umieszczenia u siebie podlinkowanego logo Czarodziejki Wiki w widocznym miejscu (takim jak np. strona główna). Jest to z naszej strony absolutne minimum. Jakiekolwiek dodatkowe odnośniki są, rzecz jasna, mile widziane.

Partnerzy

Formularz

W poniższym polu wpisz nazwę swojej wiki i zatwierdź go przyciskiem zgłoś się do współpracy. Zostaniesz po tym przeniesiony do strony z gotowym formularzem i miejscem na uzupełnienie swojego opisu. Pamiętaj o podpisaniu się! Jeśli już zgłaszałeś się przy użyciu tej strony, dopisz do nazwy kandydatury wyróżnik w postaci liczby.
Czarodziejki Wiki:Wnioski o współpracę/Czarodziejki Wiki 2


Wnioski

L.p Link Status
1. Secret Team's Life 0% - odrzucone

Zobacz też

Najważniejsze strony na Czarodziejki Wiki:
Organizacja: O nasAdministratorzyPortal społecznościRedakcjaPomocZasady
Złóż wniosek o: UprawnieniaWspółpracę
Projekty: Fanon