FANDOM


Chris Halliwell – poznajemy go gdy przybywa z przyszłości jako duch światłości, by uchronić świat przed zagrożeniem ze strony Tytanów. Twierdzi, że Tytani zabili Czarodziejki i objęli despotyczne rządy nad światem. Dzięki jego manipulacjom Czarodziejki stają się na krótko boginiami, tylko po to, by pokonać Tytanów. W wyniku decyzji Starszych zostaje w naszych czasach, aby po odejściu Leo być duchem światłości Czarodziejek. Wtedy okazuje się, że jego misja była w większości kłamstwem, a jego prawdziwym celem było uratowanie Wyatta przed przejściem na złą stronę. On sam okazuje się być jego młodszym bratem. Po śmiertelnej ranie zadanej przez Gideona zanika, prawdopodobnie w wyniku zmiany przeszłości. Jednocześnie rodzi się jego właściwa wersja z naszych czasów w 2004. Mały Chris pozostaje do końca serialu, a duży powraca epizodycznie na dwa odcinki.

Opis

Moce i zdolności

Tymczasowe zdolności

400px-Chrisspider7

Chris zdobył te moce po tym jak został Spider Demonem:

  • ClingingAgility,TelepathyVoice EchoWeb ProjectionLife Draining,ShapeshiftingPower GrantingEnhanced SensesSuper Strength and High Resistance

(Spin City)

Jego moce

Historia

Wczesne życie w mrocznej przyszłości

Chris halliwell
Chris urodził się w październiku 2004r. i jest drugim dzieckiem Piper Halliwell i Leo Wyatta.

Chris miał niewielki kompleks niższości w stosunku do starszego, silniejszego brata Wyatta. Często był zazdrosny o to, że to jego brat miał potężniejsze moce. Chris od bardzo młodego wieku był bardzo związany z dziadkiem, Victorem Bennettem. Po śmierci Piper, gdy skończył czternaście lat, zbliżył się do dziadka jeszcze bardziej. Chris miał również niechęć do ojca sięgającą nawet nienawiści twierdząc, że Leo był dla całego świata, ale nigdy nie było go dla niego.

Mroczna przyszłość

6x10-ChrisRing

Chris zakłada Biance pierścionek.

W przyszłości Czarodziejki są martwe i Wyatt stał się zły. Chris oświadczył się czarownicy o imieniu Bianca, która jest członkinią rodu Phoenix. Pomogła mu wkraść się do rezydencji Halliwellów i przynieść Księgę Cieni z powrotem na swoje miejsce, tak, że będą oni mogli znaleźć zaklęcie, które wysyła Chrisa z powrotem w czasie do roku 2003, aby ochronić Wyatta przed przejściem na złą stronę. Chris pojawia się w 2003 roku i pomaga Czarodziejkom w walce z Tytanami.

W roku 2003

Wyjaśnia, że ​​przybył z przyszłości, by pomóc Czarodziejkom pokonać Tytanów, mówiąc im, że nie powiodło się i w rezultacie, jego przyszłość została zrujnowana. Początkowo przedstawia się siostrom jako Chris Perry - zmienił nazwisko z Halliwell na Perry czyli swoje drugie imię, aby się nie ujawnić. Jednak po jakimś czasie mówi Phoebe i Paige, że jest synem Piper.

Życie uczuciowe

W przyszłości Chris był zaręczony z Bianką-czarownicą z rodu Phoenix

Złamane serce

Do terażniejszości przybyła Bianka z rozkazu złego Wyatta.Chrisowi to złamało serce i zerwał zaręczyny .Powrócił do przyszłości z Bianką po tym jak odebrała mu moce.Chris otrzymał moce dzięki zaklęciu czarodziejek.Chris zaczął walkę ze złym

6x10-Bianca

Narzeczona Chrisa

Wyattem i w tej walce zgineła Bianka.

Nie wiemy czy po tym zdarzeniu Chris miał jakieś życie uczuciowe.