FANDOM


Odcinek 13 - Sezon 4

Źródło desperacko chce pokonać Czarodziejki. W tym celu uwalnia Nicość - starożytną moc, trzymaną pod kluczem przez reprezentantów dobra i zła przez tysiące lat, ponieważ wchłania ona masowo całą magię. Źródło zabija strażników i Nicość i umieszcza w coraz to nowych demonach, które wysyła za Czarodziejkami. Szybko zdobywają oni moc Piper i Paige oraz bardzo ciężko ranią Leo. Wspólniczka Źródło w owych działaniach - Wyrocznia, posiada ona umiejętność widzenia przyszłości. Podczas jednej ze swoich wizji uświadamia sobie, że jeśli Nicość będzie dłużej na wolności to nie będzie magia i Świat przestaną istnieć. Kiedy nie jest w stanie przekonać Źródła do zaprzestania jego urywania, Seer przywołuje Cole'a. Daje mu moc Nicości, aby zmierzył się ze Źródłem. Jednak Źródło atakuje Czarodziejki, przy użyciu ich własnych mocy, ale tuż przed wymierzeniem w nie ostatecznego ciosu, pojawia się Cole i przejmuje on całą moc Źródła. Wówczas Czarodziejki wzywają moc swoich przodków, dzięki której unicestwiają Źródło. Phoebe, czyli dobra strona, i reprezentująca zło Seer, łączą siły, aby ponownie ukryć Nicość. Czarodziejki odzyskują swoje moce, a Cole nie mówi nic Phoebe, że mógł zaabsorbować część mocy Źródła dla siebie, i najprawdopodobniej tak się stało. W międzyczasie Paige pomaga zdesperowanej i bitej kobiecie odzyskać prawa do opieki nad synem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki