FANDOM


255px-CWarren
Charlotte Warren była śmiertelniczką, która żyła w pierwszej kolonii Wirginii podczas XVII wieku. Później zaszła w ciążę z Lawrence Cutler'em i urodziła bardzo potężną czarownicę, Melinde Warren, 31 października 1670. Gdy Melinda była dzieckiem, Charlotte powiedziała jej o trzech potężnych czarownicach z przyszłości które pomogły wydawać ją na świat. Podczas młodości Melindy, Charlotte umarła i zostawiła córkę kobietą jej sabatu czarownic chronić ją i nauczyć ją dróg czarów.

Narodziny jej córki

W wigilię Wszystkich Świętych 2000, Prue, Piper i Phoebe są wysłane do roku 1670. Miały uwolnić Charlotte z rąk Ruth Cobb - złej czarownicy, która chciała ukraść dziecko Charlotte i
Charlot melinda ava

Charlotte i Eva z małą Melinda

wychować ją w złą wiedźmę wtedy drastycznie zmieniłaby się przyszłość Czarodziejek. Po uwolnieniu Charlotte czarodziejki chciały odprowadzić ją do dobrego sabatu czarownic, jednak odeszły jej wody. Miejscowi myśliwi, na poleceniu Ruth, zostałi wysłani w pogoń mieli zabić Charlotte i jej pomocnice i przywieźć jej dziecko Charlotte. Ale Prue i Phoebe użyły starożytnych ochronnych czarów, których miały się nauczyć podczas swej podróży gdy Piper pomagała Charlotte rodzić swoją córkę. Pod koniec nocy, Charlotte i jej nowo narodzona córka - Melinda, zostały bezpiecznie przywiezione do kryjówki.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.