FANDOM


Odcinek 12 - Sezon 5

Cole zostaje Avatarem i dostaje nieograniczoną moc. Wykorzystuje ją dla własnych celów, ponieważ chce odzyskać Phoebe. Wypowiada zaklęcie, które tworzy alternatywną rzeczywistość, w której nie istnieje Paige, a jeśli jej nie ma, to nie ma też Czarodziejek. Paige dostaje się do alternatywnej rzeczywistości kichając, ponieważ była przeziębiona dlatego wtedy jednocześnie kichała i jednocześnie orbitowała w czasie kiedy Cole wypowiadał ostatnie słowa zaklęcia. Kiedy Paige dostaje się do alternatywnej rzeczywistości szybko przekonuje się, że jej siostry nie mają pojęcia kim ona jest Phoebe żyje w nieudanym związku z Colem, w otoczeniu demonów i sługów Źródła, a Piper jest "pogromczynią demonów", wciąż się mszcząc za śmierć Prue. Gdy Paige udaje się wreszcie zyskać zaufanie Piper, obie wspólnie namawiają Phoebe, aby wyeliminować Cole'a na zawsze, a jest to możliwe, gdyż nie przewidział on jednej rzeczy, że w nowej rzeczywistości nie jest niezniszczalny, jest tylko demonem Belthazorem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.