FANDOMPomogłyśmy ludziom, miło wiedzieć, że nasze moce są dobre.
—Piper po uratowaniu Brittany.

Brittany Reynolds była śmiertelniczką i pierwszą niewinną, którą Prue, Piper i Phoebe uratowały. Była przyjaciółką sióstr i dziewczyną Maxa Jonesa. Pojechała na wakacje do Taiti w 1998 roku i zrobiła sobie tatuaż na ręce, ponieważ było nielegalne robienie sobie tatuaży na rękach (w Stanach Zjednoczonych). Po wieczorze w Quake, Brittany została porwana przez Javnę, który wyssał z niej młodość za pomocą złego oka. Jako stara kobieta, straciła pamięć i błądziła po ulicach San Francisco, aż natknęła się na Piper przed kościołem, która poznała że to ona, dzięki tatuażowi. Po zabraniu jej do Rezydencji, Brittany wspomniała o Javnie i wkrótce siostry unicestwiły go za pomocą Ręki Fatimy, przywracając Britanny młodość. Britanny nie pamiętała tego zdarzenia.

Historia

Wczesne życie

Phoebe Halliwell: „Hej, Brittany. Ładny tatuaż. Myślałam, że tatuaże na rękach są zabronione z powodu żył...
Brittany Reynolds: „W Stanach, ja swój zrobiłam w Taiti.
— Brittany i Phoebe rozmawiające o tatuażu.

Brittany urodziła się w rodzinie Reynolds i mieszkała w San Francisco. Gdzie poznała swojego chłopaka Maxa Jonesa. Pojechała na wakacje do Taiti i zrobiła sobie tatuaż anioła na ręce, co było nie legalne w Stanach Zjednoczonych z powodu żył.

I've Got You Under My Skin

Piper Halliwell: „Brittany?
Brittany Reynolds: „Znasz mnie? Tak się nazywam?
— Piper rozpoznała Brittany przez jej tatuaż, przed kościołem.

Kiedy Piper i Phoebe rozmawiały w Quake, Birttany podeszła do nich i zapłaciła Piper rachunek. Phoebe zauważyła jej tatuaż i spytała czy nie jest nielegalne robienie sobie tatuaży na ręce, Brittany powiedziała, że zrobiła go sobie na Taiti i kazała Piper zatrzymać resztę. Kiedy Brittany około 10-ej wieczorem wyszła z Quake, weszła do auta i gdy zaczęła oglądać się w lustrze, zobaczyła mężczyznę siedzącego na tyłach jej samochodu. Zaczęła krzyczeć. Następnego dnia, jej chłopak Max pojawił się na komisariacie policji, prosząc Andyego i Darryla o pomoc. Andy wspomniał, że jest czwartą poszukiwaną w tym tygodniu.

Kiedy Piper odjeżdżała z kościoła, zobaczyła starszą kobietę na zewnątrz. Drapała się po głowie i Piper zauważyła jej tatuaż na ręce. Kobieta nie pamiętała swojego imienia. Piper zawiozła ją do rezydencji i nakarmiła. Piper powiedziała Prue, że ta starsza kobieta to Brittany Reynolds, dodając że potrafiła odpowiedzieć na pytania, na które odpowiedź znała by tylko Brittany.

Kiedy Piper i Prue szukały odpowiedzi w Księdze Cieni, Brittany była w kuchni, na dole. Poznała adres Stefana spisany na serwetce z Quake. Wzięła ją i upadła na ziemię. Prue i Piper zeszły na dół i jedyne co Brittany powiedziała to Javna. Po jego unicestwieni, Brittany odzyskała swoją młodość, leżąc na kanapie w rezydencji. Była zdezorientowana, nie wiedziała gdzie jest i dlaczego jest ubrana w takie rzeczy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki