FANDOM


Brendan Rowe - najmłodszy z braci Rowe. Jest pół-czarnoksiężnikiem pół-człowiekiem, gdyż jego matka była zwykłą kobietą. Trzej bracia są najmłodszym pokoleniem potężnego rodu Rowe Coven, tworzą zły odpowiednich Magii Trzech.

Brendan spędził większość życia, próbując zdusić w sobie czarnoksięskie powołanie. Nie chciał uczestniczyć w tworzeniu Trójkąta, dlatego postanowił zostać księdzem. Nie był to jednak jedyny powód - chciał również zadośćuczynić światu za zło dokonane przez jego ród od dziesiątego wieku.

Gdy ostatecznie postanowił zostać księdzem, jego brat Greg próbował go zabić. Jednak Paul zasłonił młodszego brata, a sam, śmiertelnie raniony, ostatniem sił zabił Grega.


Paul Rowe - średni spośród braci Rowe. Pomimo że był zły, miewał czasem łagodniejsze chwile. Początkowo nie chciał przeciągać Brendana na czarnoksięską stronę, sądząc, że krew jego matki jest zbyt silna. Nie chciał również skrzywdzić młodszego brata, o czym szczególnie świadczy poświęcenie w jego obronie.


Greg Rowe - najstarszy z braci Rowe. Najbardziej potężny i to głównie jego celem było stworzenie Trójkąta

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki